Słuchaj Radia Kaszebe
  Zjazd Kaszubów

  Opublikowano 25 maja, 2017 | przez Sylwia Bartosik

  Natalia Szroeder na 50. urodzinach Redy

  Redzka Fabryka Kultury włączyła się w świętowanie 50-lecia miasta projektem „50 twarzy Redy”, zachęca mieszkańców do udziału. Kulminacja obchodów już w przyszłym miesiącu.

  – Wystąpią m.in. Natalia Szroeder, Antek Smykiewicz, Szymon Chodyniecki, Dżem i Oddział Zamknięty – wyliczał dziś w audycji Dzień Dobry Kaszuby dyrektor Fabryki Kultury Tomasz Wiśniewski.

  Pod koniec czerwca po uroczystej sesji rady miasta będą dwa koncertowe wieczory. Także w czerwcu odbędą się premierowe pokazy „Kina pod gwiazdami”. Miejski Dom Kultury włączył się w obchody 50 urodzin miasta projektem „50 twarzy Redy” – to poznawanie mieszkańców, odkrywanie historii miasta i próba spojrzenia w jego przyszłość. Powstaną też legendy o redzkich potworach, zostaną stworzone przez uczestników warsztatów.

  W redzkiej Fabryce Kultury trwa właśnie nabór modeli do zdjęć, które będą prezentowane na plakatach. Zgłaszać się można do końca czerwca. Zainteresowanych odsyłam na stronę internetową placówki oraz na radiokaszebe.pl – gdzie można posłuchać porannego wywiadu z dyrektorem Tomaszem Wiśniewskim.

  Klëka Radia Kaszëbë, 25.05.2017

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone

  Tagi:


  O zespole  Back to Top ↑