Słuchaj Radia Kaszebe
  Sport

  Opublikowano 4 października, 2017 | przez Radio Kaszëbë

  W Rumi w niedzielę finał Garmin MTB Series 2017

  Amatorzy rywalizacji na rowerach górskich mogą się jeszcze zapisać. Okolice Rumi to strome wzgórza, gęsto porośnięte lasami, a dolina Zagórskiej Strugi przypomina górski wąwóz.

  To będzie najtrudniejszy technicznie etap tegorocznych zawodów, wcześniej kolarze ścigali się w Wejherowie i Stężycy. W Rumi będą walczyć o ostateczny podział miejsc w klasyfikacji generalnej. Zawodników czekają przede wszystkim techniczne podjazdy obfitujące w błoto i korzenie, a na ostatnich kilometrach trasy szybki singiel. Zapowiada się zacięta walka a dla kibiców ciekawe widowisko. Do wyboru są dwa dystanse – 28 i 56 km. Start i meta zlokalizowane będą w niedzielę w jednym miejscu, przy ulicy Polnej w Rumi.

  Zapisy przyjmowane są za pośrednictwem internetowego formularza. Znaleźć go można wchodząc na stronę imprezy www.mtbseries.pl i klikając w menu „MTB RUMIA”. Obowiązuje limit uczestników – wystartuje maksymalnie pół tysiąca osób.

  Klëka Radia Kaszëbë, 04.10.2017 | Foto: Garmin MTB Series

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone

  Tagi:


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl







  Back to Top ↑