Słuchaj Radia Kaszebe
  Konkursy

  Opublikowano 21 czerwca, 2018 | przez Radio Kaszëbë

  Wygraj przejazd gokartem w KartExpress w Radiu Kaszëbë | 4-20.07

  Słuchaj audycji „Dzień dobry Kaszuby“ i wygrywaj przejazd gokartem!

  W dniach 4, 5, 6, 11, 12, 13, 17, 18, 19  oraz 20 lipca słuchaj naszej porannej audycji. W każdym z tych dni rozdajemy na antenie Radia Kaszëbë jedno podwójne zaproszenie na przejazd gokartem. Jeśli, na hasło prezentera. dodzwonisz się do nas jako pierwszy masz szansę zdobyć:

  PRZEJAZD GOKARTEM : 8 minut – Quick Race
  do wykorzystania do 15 września

  http://kartexpress.pl/tor-w-gdyni/

  https://web.facebook.com/KartExpressGdynia/

  Zewnętrzny tor gokartowy KartExpress w Gdyni to zupełnie nowy sposób na karting i miejsce relaksu dla wszystkich. Specjalnie zaprojektowana przestrzeń recepcyjna nawiązuje do stanowiska pit-stopu z wyścigów światowych marek samochodowych, abyś mógł poczuć od samego początku atmosferę sportów motorowych.

  Nasza flota:

  Sodi GT5R 200 CC, zaprojektowany aby dostarczyć jak największego komfortu i bezpieczeństwa podczas jazdy;

  LR4 160 CC, na którym mogą się ścigać kierowcy już w wieku 7 lat i wzroście od 135 cm to idealna opcja dla dzieci;

  podwójny gokart 2Drive 270 CC daje możliwość na przejazd rodzica z dzieckiem czy osoby niepełnosprawnej z opiekunem.

  Nasz tor:

  Gdyński tor ma długości 325 metrów. Jest wyposażony w nowoczesny komputerowy pomiar czasu i zsynchronizowaną z nim sygnalizację świetlną. Na torze znajduje się również tablica świetlna umożliwiająca weryfikację czasu okrążenia, przez kierowców podczas wyścigów.

  Tor został tak zaprojektowany aby zapewnić Tobie i innym kierowcom mnóstwo możliwości wyprzedzania dzięki szerokim odcinkom. Na torze przygotowaliśmy jednak również kilka trudniejszych sekcji, które zapewnią dodatkowe emocje. Pierwszą napotkacie zaraz po starcie – Króm – dwa szybkie nawroty spowodują u Was konieczność dość dużej koncentracji. Następnie będziecie musieli wykonać pełen nawrót – Fliger – wejście w niego z odpowiednią prędkością i techniką może spowodować nadrobienie cennych sekund. Na koniec czeka na Was kompilacja zakrętów prawy-lewy-prawy czyli nasz – Bjegas.

  Udostępnij: Share on Facebook4Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑