Słuchaj Radia Kaszebe
  Patronat

  Opublikowano 24 maja, 2017 | przez Radio Kaszëbë

  XII Rajd „Z kompasem” w Studzieniach | 27-28.05

  W ostatni weekend maja w okolicach Studzienic wystartuje XII Rajd „Z kompasem”.

  Miejscowość leży w centralnej części woj. pomorskiego, w odległości 10 kilometrów od Bytowa. Aż 65% powierzchni gminy Studzienice stanowią lasy, a niemal 4% różnej wielkości jeziora. Region ten można zatem określić swego rodzaju Małą Finlandią. W takich właśnie przepięknych, bogatych w lasy i jeziora okolicach będą rywalizowali uczestnicy Rajdu.

  Podczas XII Rajdu „Z Kompasem” do wyboru jest aż osiem tras- pięć tras pieszych i trzy rowerowe. Każda aktywna osoba znajdzie zatem tutaj coś odpowiedniego dla siebie.

  Rajd „Z kompasem” to emocje dla każdego: świetna rodzinna zabawa, mocny wysiłek dla sportowców, nauka błądzenia dla początkujących, kilometry spędzone w marszu lub na rowerze na łonie przyrody. Organizator przygotował dla uczestników Rajdu bogate pakiety startowe, obfity rajdowy bufet i nagrody, o które naprawdę warto powalczyć!

  Tego nie można przegapić- przyłącz się do setek pasjonatów Rajdu „Z kompasem”, wyrusz poszukać ukrytych w terenie punktów kontrolnych i przekonaj się o niesamowitej atmosferze Imprezy!

  Szczegółowe informacje oraz rejestracja- na stronie internetowej Rajdu:www.zkompasem.pl.

  Zdecydowanie warto podjąć rywalizację i wystartować na malowniczych trasach Rajdu „Z kompasem”. Do zobaczenia w Studzienicach w ostatni weekend maja!

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑