Słuchaj Radia Kaszebe
  Patronat

  Opublikowano 9 maja, 2018 | przez Radio Kaszëbë

  XIV RAJD „Z KOMPASEM” Goręczyno | 26-27.05

  W ostatni weekend maja Klub „Z kompasem” zaprasza na XIV edycję swojego Rajdu w okolice Goręczyna, gmina Somonino. Gmina Somonino położona jest w środkowej części Kaszub (Szwajcaria Kaszubska). Goręczyno znajduje się 8 km na południowy- zachód od Kartuz, u stóp wzniesień zwanych Wzgórzami Szymbarskimi. Krajobraz okolic urozmaica przepływająca rzeka Radunia oraz liczne obniżenia terenu, często wypełnione jeziorami i oczkami wodnymi.

  Podczas XIV Rajdu „Z kompasem” będziemy zatem rywalizować m.in. w „Kaszubskich Alpach”- nie zabraknie nam wspinaczki na Wieżycę. Ponadto możemy liczyć na punkty kontrolne w pobliżu jezior tworzących tzw. Raduńską Pętlę.

  Organizator szykuje 8 zróżnicowanych tras przeznaczonych zarówno dla miłośników wędrówek jak i jazdy na rowerze. Niektóre z nich są skierowane do rodzin z dziećmi oraz osób początkujących, inne do osób bardziej zaawansowanych. Najdłuższe trasy rywalizują w ramach Pucharu Polski.

  Rajd „Z kompasem” to emocje dla każdego: świetna rodzinna zabawa, mocny wysiłek dla sportowców, nauka błądzenia dla początkujących, kilometry spędzone w marszu lub na rowerze na łonie przyrody. Organizator przygotował dla uczestników Rajdu bogate pakiety startowe z wodoodpornymi kartami, obfity rajdowy bufet, ognisko i nagrody, o które naprawdę warto powalczyć!
  Szczegółowe informacje oraz rejestracja- na stronie internetowej Rajdu: www.zkompasem.pl.

  Podejmij wyzwanie i wystartuj na malowniczych trasach Rajdu „Z kompasem”. Do zobaczenia w Goręczynie w ostatni weekend maja!

  www.zkompasem.pl

  facebook/instagram- zkompasem

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑