Słuchaj Radia Kaszebe
  Patronat

  Opublikowano 5 czerwca, 2017 | przez Radio Kaszëbë

  Z Pogórza Lato Rusza! | 11.06

  Rodzinny piknik „Z pogórza lato rusza” odbędzie się już po raz piąty! Z inicjatywy czterech partnerów – Rady Dzielnicy Gdynia Pogórze, Gminy Kosakowo, Galerii Szperk oraz Kossakowskiego Centrum Kultury, zapraszamy wszystkich okolicznych mieszkańców na festyn, który odbędzie się 11 czerwca na placu przy Galerii Szperk (granica Gdyni i Kosakowa). Wydarzenie rozpocznie się o godz. 13:00.

  Lato w tym roku przywitamy licznymi atrakcjami, które zapadną w pamięci wszystkich gości! Wśród występów lokalnych artystów nie zabraknie konkursów, pokazów magii, pokazów żonglerki, a swoje codzienne zmagania z ogniem zaprezentuje straż pożarna w specjalnie przygotowanym pokazie. W ciągu dnia swoje umiejętności zaprezentują podopieczni pobliskich szkół oraz zespoły lokalne. O godz. 18:00 spotkanie z Kabaretem pod Wyrwigroszem. To absolutna gwarancja śmiesznie spędzonego wieczoru!

  W strefie rekreacyjnej będą czekać też atrakcje dla najmłodszych uczestników festynu m.in. Konkursy Family World – Centrum Zabawy i Nauki oraz pokazy Klauna.

  O godz. 19:00 odbędzie się koncert Asteya Dec , finalistki programu The Voice Of Poland. O wyjątkowo gorącą atmosferę zadba muzyczna gwiazda wieczoru Rafał Brzozowski z zespołem.

  Imprezę poprowadzą: Tomasz Podsiadły- aktor, reżyser, konferansjer oraz Anna Padée-Kruszczak!

  Wstęp wolny!

  Program:

  • 13:00-18:00 Występy lokalnych zespołów / Pokaz Magii dla dzieci na wesoło / Pokazy cyrkowe / Pokaz Straży Pożarnej / Strefa wystawców / Strefa rekreacyjna / Strefa zabaw i atrakcji dla dzieci
  • 18:00 Kabaret pod Wyrwigroszem
  • 19:00 Koncert Asteya Dec
  • 20:00 Koncert Rafał Brzozowski – strona oficjalna
  • 21:15 Występ Solo Band
  • 22:15 Pokaz laserowy
  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑