Słuchaj Radia Kaszebe
  Polecamy

  Opublikowano 6 grudnia, 2017 | przez Radio Kaszëbë

  Empik w Gdańsku zaprasza | 7- 31.12

  Zapraszamy na spotkania w Empiku w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku.

  Sylwester Latkowski

  7 grudnia, godz. 18:00

  empik Galeria BałtyckaGdańsk, Al. Grunwaldzka 141

  Zapraszamy na spotkanie z reżyserem filmów dokumentalnych, dziennikarzem a także publicystą, byłym redaktorem naczelnym tygodnika „Wprost”. Autorem książki „Układ Trójmiejski” (Zysk i S-ka), w której pokazuje, że w wielu głośnych sprawach przewijają się te same osoby i pozwala zrozumieć, dlaczego układ trójmiejski jest na tyle silny, że wciąż niezmiennie trwa.

   

  Paulina Przybysz

  15 grudnia, godz. 18:00

  empik Galeria BałtyckaGdańsk, Al. Grunwaldzka 141

  Pierwszy solowy album „Chodź tu” (Kayax) to długo oczekiwana, samodzielna produkcja artystki znanej z występów w takich formacjach jak Sistars, Pinnawela, Rita Pax czy Archeo. Płyta zaspokoi z pewnością gusta najbardziej wymagających odbiorców muzyki. Paulina Przybysz, bez żadnych kompleksów, łączy hip-hopowe bity z soulowymi wokalami, co daje efekt nowoczesnej muzyki na światowym poziomie.

   

  Mikromusic

  17 grudnia, godz. 16:00

  empik Galeria BałtyckaGdańsk, Al. Grunwaldzka 141

   

  Wbrew tytułowi najnowszego krążka wrocławskiej formacji Mikromusic „Tak mi się nie chce” (Agora), muzycy są aktywni i chętni do działania! Najlepiej świadczyć może o tym fakt, że płyta powstała dzięki środkom zebranym w ramach akcji crowdfoundingowej. Znaleźć możemy na nim dziesięć niezwykle melodyjnych utworów, silnie inspirowanych muzyką lat 60-tych i 80-tych a do tego okraszonych przewrotnymi i ironicznymi tekstami autorstwa wokalistki – Natalii Grosiak.

  WARSZTATY

   

  ŚWIĄTECZNE KLIMATY

  9 grudnia, godz. 15:00-17:00

  15 grudnia, godz. 17:00-19:00

  empik Galeria BałtyckaGdańsk, Al. Grunwaldzka 141

  Święta coraz bliżej, może warto zatrzymać się i skoncentrować uwagę na zrobieniu czegoś nowego, ładnego i niepowtarzalnego? Można na przykład wykonać własnoręcznie kartki z życzeniami dla najbliższych, ozdoby na choinkę lub zabawne bileciki do prezentów. Daj sobie i bliskim odrobinę czasu spędzonego spokojnie, twórczo i przyjemnie. Wiek 10+

  Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu mój empik. Kartę programu można założyć w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego (już od 3,99 pln). Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć.
  Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych. Zapraszamy!
  Zapisy na warsztaty: Gdańsk 603 117 020

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑