Słuchaj Radia Kaszebe
  Pùck

  Opublikowano 18 kwietnia, 2017 | przez Sylwia Bartosik

  Cykl spotkań informacyjnych PLGR

  Od konsultacji w Pucku rozpoczyna się dziś cykl spotkań informacyjnych Północnokaszubskiej Lokalnej Grupy Rybackiej. Dotyczą one nowych konkursów, do których nabór ruszy w przyszły poniedziałek.

  – Na spotkaniach przybliżone zostaną m.in. warunki, jakie trzeba spełnić by otrzymać wsparcie – wyjaśniał dyrektor biura PLGR Daniel Lessnau.

  Do podziału są dwie pule środków. 450 tysięcy na edukację morską i żeglarską oraz promowanie dziedzictwa rybackiego oraz 2 mln 850 tys. zł dla przedsiębiorców. Grupa działa na terenie powiatu puckiego, we wszystkich gminach odbędą się spotkania informacyjne. Konsultować się można także w biurze we Władysławowie, także telefonicznie.

  Pierwsze z informacyjnych spotkań PLGR rozpocznie się o 08:00 w Urzędzie Miasta Pucka i potrwa do 15:30. 20 kwietnia od 08:00 do 11:00 konsultacje odbędą się w Urzędzie Gminy Kosakowo, a od 12:00 do 15:30 w puckim starostwie powiatowym. Podobnie będzie 21 kwietnia – rano remiza OSP w Helu, w południe Urząd Miasta w Jastarni. Cykl zakończy spotkanie w Urzędzie Gminy Krokowa – 25 kwietnia.

  Klëka Radia Kaszëbë, 18.04.2017

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole  Back to Top ↑