Słuchaj Radia Kaszebe
  Patronat

  Opublikowano 20 kwietnia, 2017 | przez Radio Kaszëbë

  Disco Piknik na Złotej Górze – 30 kwietnia

  disco 1Taneczne rozpoczęcie Majówki 2017.  Disco Piknik startuje w niedzielę 30 Kwietnia od godziny 16:00.

  Pod ogromną zadaszoną sceną wystąpią zespoły: Defis, Markus P, Powerboy oraz Kordian.  Poza zespołami przewidziana jest również biesiada taneczna, która odbywać się będzie pod dachem ogromnej sceny na Złotej Górze. – Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy regionu chętnie odwiedzą Złotą Górę i razem z nami będą się bawić przy hitach zaproszonych zespołów.” – mówi jeden z organizatorów Disco Pikniku.

  Nie zapomniano również o najmłodszych, dla których zostanie przygotowane specjalna strefa gier i zabaw. Przewidziano dmuchańce, zjeżdżalnie i wiele innych atrakcji, które wypełnią niedzielny czas wszystkim dzieciom. Wstęp dla dzieci do lat 12 jest bezpłatny a dla dorosłych ceny zaczynają się od 20 zł.

  Disco Piknik to doskonała okazja do odwiedzenia Kaszub i wspólnej zabawy w  roztańczonym klimacie, jaki 30 kwietnia zapanuje na Złotej Górze.

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑