Słuchaj Radia Kaszebe
  Patronat

  Opublikowano 16 maja, 2017 | przez Radio Kaszëbë

  Dzień Dziecka na wesoło w Łebnie – 28 maja

  dzien dzieckaWójt Gminy Szemud, Dyrektor Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łebnie zapraszają wszystkie dzieci wraz z rodzicami na festyn pt. „Gminny Dzień Dziecka na Wesoło”, który odbędzie się w niedzielę 28 maja 2017 r. na boisku sportowym w Łebnie. Partnerami imprezy są: Rada Sołecka wsi Łebno, Rada Sołecka wsi Zęblewo oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Łebnie.

  Impreza rozpocznie się o godz. 15.00 i potrwa do godz. 18.00. Na początku wystąpią dzieci   z SP Łebno, które zaprezentują skecze. Następnie odbędzie się koncert koła gitarowego działającego przy GCKSiR w Szemudzie. Głównym punktem programu będzie zabawa z aktorami agencji artystycznej WERTINI z Nysy. Występom aktorów będą towarzyszyć wystrzałowe efekty specjalne m.in. generatory baniek mydlanych oraz wytwornice dymu zapachowego. Na zakończenie zapraszamy dzieci na fitness pod kierunkiem Weroniki Piszczak-Kochańskiej.

  Na festyn strażacy OSP Łebno przyjadą wozem strażackim, który będzie można na miejscu zwiedzić. Ponadto będzie czynne stoisko – malowanie twarzy, czynna będzie fotobudka, stoiska z zabawkami, cukierkami i watą cukrową. Będzie można kupić ciasto, zapiekanki, hod-dogi, kiełbaski z grilla i inne smakołyki. Będą czynne bezpłatne zjeżdżalnie
  i dmuchane place zabaw.

  Zachęcamy również w trakcje festynu do udziału w akcji charytatywnej „WIELKIE SERCA MAMY, REHABILITACJĘ FILIPA WSPOMAGAMY”.

  Zapraszamy cale rodziny do wspólnego świętowania. Podaruj dzieciom uśmiech!

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑