Słuchaj Radia Kaszebe
  Samorząd

  Opublikowano 29 września, 2017 | przez Radio Kaszëbë

  Dzień Otwarty w Domu Rybaka we Władysławowie

  Jutro będzie można zwiedzić atrakcje i najbardziej tajemnicze zakamarki Domu Rybaka we Władysławowie. Urząd Miasta organizuje tam Dzień Otwarty. Od godziny 11:00 uczestnicy będą mogli obejrzeć m.in. Ogród Zimowy, taras na III piętrze, fragmenty piwnic czy monitoring Straży Miejskiej.

  Na osoby zainteresowane będzie czekał oczywiście przewodnik, a także inne atrakcje jak wata cukrowa i balonowe figurki dla dzieci, a dla dorosłych – bezpłatne porady prawne, konsultacje architektoniczno-budowlane, a także pokaz pracy dronów i przejażdżka quadem z policjantem. Uczestnicy będą mieć również jedną z ostatnich możliwości zagłosowania na projekty z Budżetu Obywatelskiego. Dodajmy, że Dom Rybaka we Władysławowie, w którym obecnie mieści się Urząd Miasta i inne instytucje, jest największą socrealistyczną budowlą, jaka powstała na Kaszubskim Wybrzeżu. Wznoszono ją w latach 1953-1956.

  Dzień Otwarty w Domu Rybaka odbędzie się jutro w godzinach od 11 do 17.

  Klëka Radia Kaszëbë, 29.09.2017

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone

  Tagi:


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑