Słuchaj Radia Kaszebe
  Gdiniô

  Opublikowano 3 lutego, 2017 | przez Jan Jabłoński

  Gdynia Arena obchodzi swoje ósme urodziny

  Gdynia Arena obchodzi swoje ósme urodziny i zapowiada szereg imprez z największymi polskimi gwiazdami. Arena to nie tylko nowoczesny obiekt sportowy i dom Vistalu, Asseco oraz Basketu Gdynia, ale także ważne miejsce na mapie kulturalnej Trójmiasta.

  – Także w swoje urodziny będzie gospodarzem koncertów oraz niezapomnianych widowisk – zapowiada Paulina Filipowicz, Event Manager Gdyni Arena.

  11 lutego w Gdyni Arena odbędzie się Walentynkowa Gala Disco Polo – której zeszłoroczna odsłona cieszyła się dużą popularnością także wśród słuchaczy Radia Kaszebe za sprawą biletów, jakie można było wygrać na naszej antenie. W tym roku wystąpią między innymi Akcent, Mig czy After Party. Z kolei 14 lutego zagrają Anita Lipnicka, Ania Dąbrowska i Kortez, a 25 lutego na scenie pojawi się ponad stu artystów w widowisku „Emigra – Symfonia Bez Końca”. Natomiast w najbliższy weekend w Gdyni Arena czekają atrakcje z okazji 91 urodzin miasta. Sobota w Gdynia Arena dedykowana jest seniorom, niedziela – rodzinom z dziećmi. Kalendarz imprez można znaleźć na stronie gdyniaarena.pl.

  Klëka Radia Kaszëbë, 03.02.2017

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole  Back to Top ↑