Jak byłem młodziutki około 7 lat i wracałem z podwórka w słoneczni letni dzień to mama słuchała piosenki C.C. Catch- House of Mystic Lights. Teraz bardzo lubię ten utwór piękne wspomnienia
Kamil- Toruń
Pozdrawiam z całego serca mojego przyjaciela Franciszka w drodze do Gdańska!! Super radio :)
Julia
Kocham muzykę latino. To słońce i enrgia. Co zagracie będzie ok. Dziękuję
titre=Filatov And Karas, Deepest Blue - Give It Away&vote=up&cover=https://cover.radioking.io/4d076770-818d-11ea-b80b-2d34f7676c98.jpg&url_achat=https://music.apple.com/us/album/give-it-away/1502234112?i=1502234117&extrait=
titre=Paola, Chiara - Vamos a bailar (Esta vida nueva)&vote=up&cover=https://cover.radioking.io/4cf7a640-e2a7-11e8-aceb-6bcea9f7d3e2.jpg&url_achat=https://itunes.apple.com/us/album/vamos-a-bailar-esta-vida-nueva-festivalbar-cut/290286943?i=290287027&extrait=