Słuchaj Radia Kaszebe
  Imprezy

  Opublikowano 27 kwietnia, 2017 | przez Radio Kaszëbë

  IX finał akcji MOTOSERCE w Lęborku – 6 maja

  motoserce 2Klub motocyklowy Cruiseriders North we współpracy z Młodzieżową Radą Miasta po raz czwarty organizuje w Lęborku „Motoserce”. Będzie to już IX finał akcji zbiórki krwi dla dzieci , którą przeprowadza Kongres Polskich Klubów Motocyklowych.

  6 maja na Placu Pokoju w Lęborku w godzinach 10.00 – 16.00 na chętnych do oddania krwi będzie czekał „krwiobus” , a wraz z nim wiele atrakcji. Umilą nam czas występy zespołów takich jak „WEHIKUŁ CZASU” i „PodeszFa” oraz gwiazda imprezy -„RÓŻE EUROPY”.

  Nie zabraknie również występów naszej utalentowanej młodzieży. Atrakcją będzie też pokaz strażaków, którzy potną na kawałki auto, aby ułatwić ratownikom z OSR wydobycie rannych i udzielenie im pomocy.

  Jak co roku , wesprze nas Daniel Świątek wraz z grupą wolontariuszek – zaproszą najmłodszych do zabawy. Atrakcją dla dzieci będzie też nieodpłatny dmuchany zamek- zjeżdżalnia i banngie postawione przez firmę MEGAzabawa.pl .W tym czasie rodzice będą mogli pooglądać motocykle uczestników i może zarazić się ich pasją.

   

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑