Słuchaj Radia Kaszebe
  Rëmiô

  Opublikowano 22 października, 2018 | przez Sylwia Bartosik

  „Ja w internecie” – 150 tysięcy na realizację programu w Rumi

  W Rumi będą bezpłatne szkolenia poświęcone sprawnemu i bezpiecznemu funkcjonowaniu w cyfrowym świecie. Odbędą się w ramach programu „Ja w internecie”.

  Uczestnicy mają m.in. rozwijać umiejętności pozyskiwania informacji, komunikacji, rozwiązywania problemów, obsługi oprogramowania, korzystania z usług i e-usług publicznych. Będą też zdobywać wiedzę w obszarach tematycznych, takich jak: rodzic w internecie, mój biznes w sieci, działanie w sieciach społecznościowych; tworzenie własnej strony internetowej czy kultura w sieci. W szkoleniach mogą uczestniczyć osoby powyżej 25. roku życia. W Rumi warsztaty będą się obywać w Szkole Podstawowej nr 7 przy ul. Stefana Batorego. Bezpłatne zajęcia mają rozpocząć się w grudniu i potrwać do czerwca przyszłego roku. Wkrótce mają ruszyć zapisy.

  Program jest finansowany z unijnych funduszy, dofinansowanie przydzielała Fundacja Legalna Kultura. Oprócz Rumi wsparcie na bezpłatne szkolenia „Ja w internecie” pozyskały też m.in. gminy Władysławowo i Kościerzyna.

  Klëka Radia Kaszëbë, 22.10.2018 | Foto: rumia.eu

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone

  Tagi:


  O zespole  Back to Top ↑