Słuchaj Radia Kaszebe
  Patronat

  Opublikowano 29 listopada, 2017 | przez Radio Kaszëbë

  Jarmark Bożonarodzeniowy w Krokowej | 10.12

  Zapraszamy 10 grudnia od godz. 11:15 na Jarmark Bożonarodzeniowy do Krokowej. Czekać na Was będą stoiska lokalnych ale nie tylko, wystawców. Zaproszono tych, którzy sami tworzą własne produkty, upominki, a nawet dzieła sztuki.

  Specjalnie dla najmłodszych uruchomiono świąteczną karuzelę, która kręcić się będzie do wieczora! Na Zamku w Krokowej od godz. 13:00-16:00 na wszystkie chętne dzieci czekać będą warsztaty świąteczne…a kto zgłodnieje o każdej pełnej godzinie posmakuje pyszności kuchni Zamkowej – Zamek Krokowa…mniam…Rozstrzygniemy także konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową… będzie magicznie i muzycznie, tego dania gościć będziemy Aleksandrę Koss, Zuzannę Gulczyńską, Chór ze Sławoszyna, Nasze Strone z Prusewa, a na zakończenie wystąpi zespół Manijoce. Jeśli będzie nas dużo, to na pewno wpadnie do nas Święty Mikołaj ze swoim workiem.

  ZAPRASZAMY

  Tegorocznym Sponsorem Głównym jest PGE EJ 1

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑