Słuchaj Radia Kaszebe
  Patronat

  Opublikowano 7 grudnia, 2018 | przez Radio Kaszëbë

  Kabaret Hrabi wystąpi w Lęborku | 7.02

  Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na występ kabaretu Hrabi. Spektakle jednej z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych grup kabaretowych w Polsce odbędą się w czwartek, 7 lutego 2019 roku, w sali kinowej przy ulicy Gdańskiej 12. Występy o godzinie 17 i 20. Bilety w cenie 70 złotych dostępne są w kasie kina oraz na stronie www.lck-fregata.pl. Kabaret zaprezentuje się w programie „Cyrkuśniki”.

  O kabarecie:

  Kabaret istnieje od 2002 roku. Grupę tworzy dwoje aktorów byłego kabaretu Potem (Dariusz Kamys i Joanna Kołaczkowska), pianista Łukasz Pietsch oraz Tomasz Majer, który współpracuje z ekipą od 2003 r. Jednak największą gwiazdą zespołu jest Joanna Kołaczkowska, zwana „Chudą”. Powala nie tylko swoim urokiem, ale i zmysłem komicznym. Jest genialną autorką tekstów kabaretowych.

  Program „Cyrkuśniki”

  Kabaret Hrabi istnieje na scenie wystarczająco intensywnie, by wiedzieć, że aktorstwo to nie tylko zawód i przyjemność, ale też służba. Lata zaprzeczania, że nieee, że gust należy kształtować, na scenie nie pajacować, napotkały opór. Nadszedł czas, by się wyrzec. Czego się da, a przede wszystkim idei. Czas, by ludziom służyć i tym służeniem rozbawiać.
  W „Cyrkuśnikach” Hrabi w pełni oddaje się w ręce publiczności, przyzwala i poddaje się, by spełniać jej życzenia. „Zrobimy wszystko, nie mamy godności” – to motto cyrkuśników. Hrabi liczy nie tylko na mądrość swoich widzów, ale też na to, że będzie potrafił jej schlebić. Ale tak porządnie. A niech no kto wyjdzie ze spektaklu do toalety. Popamięta.

  .

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑