Słuchaj Radia Kaszebe
  Imprezy

  Opublikowano 24 kwietnia, 2017 | przez Radio Kaszëbë

  Majówka we Władysławowie – 1-3 maja

  majowka we wladyslawowieCentrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie oraz Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gdańsku zapraszają na Majówkę do Władysławowa.

  1 maja (poniedziałek), godzina 18:00 – kabarety
  Jeśli jesteś amatorem dobrego humoru, koniecznie przyjdź na występ Kabaretu Zachodniego oraz Formacji Chatelet. Wstęp na wydarzenie na Estradzie za Domem Rybaka jest bezpłatny.

  2 maja (wtorek), godzina 11:00 – gra miejska
  Jeśli należysz do grona tych, którzy lubią rozwiązywać niewyjaśnione dotąd zagadki i odkrywać niezgłębione tajemnice, weź udział w grze miejskiej „Pierścień Hallera”. Zagrać możesz w pojedynkę lub w zespole. Nie zapomnij o urządzeniu mobilnym z czytnikiem kodów QR. Regulamin gry znajdziesz tutaj.

  Z okazji Dnia Flagi, 2 maja od godziny 14:00 na Alei Gwiazd Sportu będzie można spotkać szczudlarzy i aktorów rozdających biało-czerwone chorągiewki.

  3 maja (środa), godzina 10:00 – rajd rowerowy
  V Europejski Rajd Rowerowy to doskonała okazja do tego, aby zainaugurować sezon rowerowy. Stań zatem na starcie, przemierz trasę rajdu, zbierz punkty i… wygrywaj nagrody! Po drodze będziesz musiał się wprawdzie wykazać czasem wiedzą, a czasem zręcznością, ale przede wszystkim będziesz mógł podziwiać piękno okolicy. Regulamin i zapisy: tutaj.

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑