Słuchaj Radia Kaszebe
  Patronat

  Opublikowano 15 lutego, 2017 | przez Radio Kaszëbë

  Mistrzostwa Bałtyku Masters Kaszëbë 2017 w Rumi – 19 lutego

  baszka 119 lutego w Hali Sportowej MOSIR w Rumi, odbędzie się turniej sportowy Mistrzostwa Bałtyku. Turniej będzie oficjalną inauguracją Masters Kaszëbë 2017, która odbędzie się pod patronatem Burmistrza Miasta Rumia Michała Pasiecznego.

  Stowarzyszenie Federacja Kaszëbë – Baszka – Lës, zaprasza na rozgrywki zaliczane do rankingu Masters Kaszëbë 2017. Na cały cykl składa się 10 turniejów, które będą zaliczane do rankingu. W rankingu będą prowadzone trzy klasyfikacje: drużynowa, par oraz indywidualne panów i pań.

  Rozgrywki Masters Kaszëbë 2017, będą rozgrywane wg obowiązujących przepisów gry – Baszka Méster Sport z asem serce, tzw. Czerwona Baśka. Rywalizacja będzie prowadzona, w trzech rankingach indywidualnym, drużynowym oraz par. Drużyny oraz zawodnicy będą rywalizować w 10 turniejach, z których do rankingu będzie zaliczać się 8 najlepszych wyników. W każdym turnieju zostanie rozegranych 5 rund po 32 rozdania. Zawodnicy, będą rywalizować wg. nowej punktacji 6-4-2.

  Turniej zostanie rozegrany w Hali  Sportowej MOSIR w Rumi, ul. Mickiewicza 49. Drużyny do turnieju – czteroosobowe należy zgłaszać w dniu imprezy: 19 lutego 2017 r., zapisy, godz. 12 – 12/50. Turniej sportowy godz. 13/10.

  Na turniej sportowy Mistrzostwa Bałtyku w karcianą Baśkę, zaprasza Burmistrz Miasta Rumia Michał Pasieczny.

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑