Muzyka


3

Sia – Hey Boy

Sprzedająca miliony płyt, 9-krotnie nominowana do Grammy Sia zapowiedziała ósmy, studyjny album "Music - Songs From And Inspired By The Motion Picture", który ukaże się 12 lutego. Jednocześnie artystka zaprezentowała nowy singiel "Hey Boy" romujący to wydawnictwo.

3

Alicja – Na Pamięć

Alicja od kilku miesięcy konsekwentnie przedstawia efekty pracy nad swoim repertuarem. Po wydaniu singla „Empires”, z którym miała reprezentować Polskę na konkursie Eurowizji w Rotterdamie, zaprezentowała singiel „Gdzieś”, a nieco ponad miesiąc temu wydała jeden ze swoich, jak sama mówi, najintymniejszych utworów pt. „Pusto”. Dzisiaj możemy posłuchać najnowszego singla "Na pamięć", do którego powstał również klip nagrany prze artystkę podczas kwarantanny.

3

Lost Capital – Gangsta’s Paradise

„Gangsta's Paradise" to legendarny utwór Coolio w slap-house’owym wykonaniu utalentowanych armeńskich muzyków, którzy zapowiadają się naprawdę obiecująco. Świeże spojrzenie na kultowe hity daje im na kolejne życie, a dodatkowo, z wiadomego powodu, szybciej zapadają w pamięć.

3

Ariana Grande – 34+35

„Positions” to szósty album Ariany Grande, następca wydanego w 2019 „thank u, next”. Na album trafiło 14 utworów, w tym duety z Doja Cat, The Weekend i Ty Dolla $ign oraz dwa single: tytułowy "Positions" i „34+35”.

3

La Lana & Guy Arthur – How Will I Know

35 lat po premierzesingla “How Will I Know” La Lana wypuszcza zupełnie nową, taneczną wersję utworu, której producentem jest Guy Arthur–świeża, obiecująca twarz na europejskiej scenie muzyki dance.



Nowości muzyczne

Koncerty

Głosuj na Kaszëbë LISTA

Rozwiń listę


Sprawdź, co graliśmy

Current track

Title

Artist

Background