Słuchaj Radia Kaszebe
  Wybory

  Opublikowano 3 listopada, 2015 | przez Radio Kaszëbë

  Priorytety posła Lamczyka w kolejnej kadencji parlamentu

  W czwartek nowo wybrani posłowie i senatorowie otrzymają od Państwowej Komisji Wyborczej oficjalne zaświadczenia o ich wyborze. Ślubowanie złożą na pierwszym zwołanym przez prezydenta posiedzeniu parlamentu, co musi nastąpić przed 24 listopada.

  Wśród 460 posłów i 100 senatorów jest 6 Kaszubów. Powiat kartuski ma swojego posła od 10 lat – jest nim Stanisław Lamczyk mieszkający w Somoninie. W poprzednich kadencjach Lamczyk zasiadał w sejmowej komisji infrastruktury, również teraz chce wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie wspomagając wiele projektów ważnych dla środkowych Kaszub.

  Poseł Stanisław Lamczyk jest przekonany, że tak jak do tej pory sejmowa komisja infrastruktury działać będzie ponad politycznymi podziałami i wiele z tych projektów, które stanowią priorytet w jego sejmowych pracach, doczeka się realizacji w tej kadencji parlamentu.

  Klëka Radia Kaszëbë, 03.11.2015

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone

  Tagi:


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑