Słuchaj Radia Kaszebe
  Biznes

  Opublikowano 23 maja, 2017 | przez Sylwia Bartosik

  Gdyńskie Forum Przedsiębiorstw czeka na zgłoszenia od firm

  Rozpoczęła się rekrutacja na Forum Przedsiębiorstw, które za tydzień odbędzie się w Gdyni. To wydarzenie organizowane przez Agencję Rozwoju Pomorza z kilkunastoletnią już tradycją. Skierowane jest do mikro, małych i średnich firm z województwa pomorskiego.

  – To okazja do zdobycia praktycznych informacji związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz nawiązania kontaktów biznesowych – zachęcała dziś w audycji Dzień Dobry Kaszuby Katarzyna Laskowska.

  Podczas forum będzie można budować relacje biznesowe, skonsultować swoje pomysły w kontekście funduszy europejskich. Panele dyskusyjne odbywać się będą w trzech blokach tematycznych: zarządzanie, finanse, innowacje. Forum Przedsiębiorstw odbędzie się 31 maja w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni. Zarejestrować się można poprzez stronę internetową tego wydarzenia, udział jest bezpłatny. Po więcej szczegółów odsyłam też do rozmowy z naszym porannym gościem z Agencji Rozwoju Pomorza – wywiad można obejrzeć na radiokaszebe.pl.

  Klëka Radia Kaszëbë, 23.05.2017

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone

  Tagi:


  O zespole  Back to Top ↑