Słuchaj Radia Kaszebe
  Teatr

  Opublikowano 21 grudnia, 2016 | przez Radio Kaszëbë

  Smerfy w Ergo Arenie – od 19 do 21 stycznia. Wygraj bilety!

  smerfy-1Widowisko na żywo! Smerfy w Ergo Arenie w Gdańsk/Sopot – od 19 do 21 stycznia.

  Nie na szklanym ekranie, a po raz pierwszy na scenie! W natłoku współczesnych małowartościowych bajek, emanujących brutalnymi scenami przeniesiemy się do smerfowej osady tętniącej życzliwością i dobrem. To niepowtarzalna okazja, żeby pomóc bohaterom widowiska ocalić Matkę Naturę przy dźwiękach pouczających piosenek. Czy Smerfy uratują Matkę Naturę, czy jednak zły czarownik na zawsze wyeliminuje Wiosnę?

  Muzyka i śpiew to elementy, które odgrywają kluczową rolę w rozwoju dziecka. Odpowiednio dobrana opowieść rozwija wyobraźnię i umiejętność przewidywania, uczy właściwych wzorców postępowania. SMERFY live on stage! Jest coś w tych kochanych niebieskich stworzeniach, co sprawia, że tęsknimy za naszym dzieciństwemDemi Lovato. Jeśli uważacie, że SMERFY niczym Was nie zaskoczą, przyjdźcie i sprawdźcie jak bardzo się mylicie!

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑