Słuchaj Radia Kaszebe
  Patronat

  Opublikowano 3 listopada, 2017 | przez Radio Kaszëbë

  Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Pomorzu – X edycja

  Bezpłatne seminaria, warsztaty, konferencje, szkolenia, lekcje dla stawiających pierwsze kroki w biznesie, uczniów, studentów oraz przedsiębiorców odbędą się 13-19 listopada, w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. W  tegoroczną edycję włączyło się ponad 60 partnerów z Pomorza  z propozycją  150 wydarzeń. 

  Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (ŚTP), to międzynarodowa inicjatywa organizowana w 160 krajach świata. W tym roku odbędzie się wyjątkowa X edycja. Promocja przedsiębiorczości, podejmowanie biznesowych wyzwań, aktywna postawa i świadomy rozwój to główne przesłanie  kierowane do organizatorów oraz uczestników.

  Jak co roku zapraszamy na bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy w tematach szeroko rozumianej przedsiębiorczości np. z zakresu marketingu w Internecie, rozpoczynania działalności gospodarczej przy możliwości wykorzystania  środków unijnych, zagadnień prawnych czy podatkowych prowadzenia biznesu.  Prezentacja   nowych  trendów m.in.  w coachingu biznesowym czy lean management,  a także różnorodność wydarzeń  gwarantują naprawdę ciekawy tydzień,  w którym każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Łukasz Rokicki – specjalista Działu Rozwoju Przedsiębiorczości w Agencji Rozwoju Pomorza – regionalny koordynator ŚTP.Informacje o wydarzeniach  oraz formularze zgłoszeniowe dostępne  są na stronach www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl, Agencji Rozwoju Pomorza  –  www.arp.gda.pl oraz profilach społecznościowych.

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑