Słuchaj Radia Kaszebe
  Gdiniô

  Opublikowano 11 stycznia, 2017 | przez Sylwia Bartosik

  Sztab w Gdyni zbiera fanty na licytację podczas finału WOŚP

  Przejazd czołgiem czy kurs tenisa ziemnego – będzie można wylicytować w Gdyni podczas 25 Finału WOŚP. Wciąż czekają tam na zgłoszenia przedmiotów na aukcję.

  Jak co roku gwoździem programu wśród gdyńskich wydarzeń związanych z kwestą Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie licytacja prowadzona przez prezydenta Wojciecha Szczurka. Lista fantów jest długa. Wśród najciekawszych, oprócz wspomnianego już przejazdu czołgiem T-55 Merida dla 2 osób, jest też lot szybowcem i samolotem Cessna, są bilety na Open’er czy Festiwal Filmowy w Gdyni, szkolenie z kierowcą rajdowym czy przejazd jako kierowca samochodem wyścigowym. Ta lista nie jest jeszcze zamknięta. W Gdyni nadal czekają na fanty, które w niedzielę zostaną zlicytowane na rzecz WOŚP – wszelkie drobiazgi, mogące ucieszyć są mile widziane. Zgłoszenia przyjmuje Sztab Teatru Miejskiego w Gdyni, tam też podczas finału odbędzie się licytacja – start o 18:00.

  Orkiestra zagra 15 stycznia, tak jak poprzednio na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci i godną opiekę medyczną seniorów.

  Klëka Radia Kaszëbë, 11.01.2017

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole  Back to Top ↑