Słuchaj Radia Kaszebe
  Polecamy

  Opublikowano 10 grudnia, 2018 | przez Radio Kaszëbë

  „Wieczór z Teatrem Tańca J5M“ w Lęborku | 17.12

  Teatr Tańca „Jeszcze 5 Minut“ działający przy Lęborskim Centrum Kultury „Fregata“ zaprasza na niecodzienne wydarzenie zatytułowane „WIECZÓR Z TEATREM TAŃCA J5M“.

  W poniedziałek, 17 grudnia 2018 roku, zapraszamy na dwa wspaniałe spektakle. Jako pierwszy zaprezentowany zostanie  spektakl „Oswajanie“ starszej grupy TTJ5M, który swoją premierę miał już we wrześniu tego roku. „Oswajanie” prowadzi widza drogą, jaką pokonuje człowiek w momencie doświadczenia bolesnej sytuacji. Próbuje przedstawić etapy odnajdywania się w nowej rzeczywistości. Szok, początkowe wyparcie, a wreszcie uświadomienie problemu. Poczucie pustki i wewnętrzna walka z własną słabością, aż w końcu nauka życia na nowo, opracowanie nowych norm funkcjonowania, gdyż dotychczasowe już nie działają…

  Kolejnym wydarzeniem tego wieczoru, tym razem premierowym i absolutnie debiutanckim, będzie spektakl „Na dnie szuflady“. W spektaklu tym zobaczymy tancerki TTJ5M Junior, czyli nowej grupy utworzonej w LCK „Fregata” w październiku tego roku. „Na dnie szuflady – zaglądasz do szuflad starej komody i co znajdujesz? Rupiecie, niepotrzebne przedmioty, które już dawno straciły dla Ciebie wartość…, a może dasz im drugie życie…“ Historia „Na dnie szuflady“ to podróż ścieżkami wyobraźni, a nawet magii. Nie jest to opowieść tylko dla dzieci! Każdy widz będzie miał okazję przenieść się w świat fantazji, bo czy nie pięknie jest marzyć?

  Bilety na „WIECZÓR Z TEATREM TAŃCA J5M“ w cenie 10 złotych dostępne są w kasie kina oraz na stronie internetowej LCK Fregata.
  Uwaga!
  Oba spektakle zostaną zaprezentowane o dwóch porach: 17:00 i 18:30.

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑