Słuchaj Radia Kaszebe
  Patronat

  Opublikowano 14 marca, 2018 | przez Radio Kaszëbë

  Wielkanocny konkurs – Fabryka Pisanek w Centrum Riviera | 21.03-06.04

  Po raz piąty Centrum Riviera organizuje wielkanocny konkurs – Fabryka Pisanek. W ramach konkursu uczniowie trójmiejskich szkół podstawowych będą mieli okazję wykazać się kreatywnością i zaprojektować gigantyczną pisankę. Konkurs to także okazja dla szkół na zdobycie cennych nagród oraz zachęta dla uczniów do niestandardowego myślenia.

  • 21 marca wszyscy goście Centrum Riviera będą mieli okazję obserwować na żywo, jak powstają gigantyczne dwumetrowe pisanki. Ich przystrojeniem zajmą się uczniowie ze szkół podstawowych, którzy zgłoszą swoje projekty do konkursu Fabryka Pisanek.
  • Od 22 do 24 marca do godziny 12:00 będzie można oddać głos na najlepiej zrealizowaną pisankę. Główną nagrodą w konkursie są vouchery pieniężne dla najlepszych szkół, których uczniowie stworzą najbardziej oryginalne pisanki.
  • Wyniki, po obradach jury, zostaną ogłoszone już 25 marca o godzinie 16.00.

  Honorowy patronat nad konkursem ponownie objął Prezydent Miasta Gdyni – Wojciech Szczurek, we współpracy z miastem. Wystawę najpiękniejszych wielkanocnych pisanek będzie można oglądać na terenie Centrum do 6 kwietnia.

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑