Słuchaj Radia Kaszebe
  Patronat

  Opublikowano 5 listopada, 2018 | przez Radio Kaszëbë

  Wspólne Śpiewanie Pieśni Patriotycznych w Lęborku | 11.11

  Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na dziewiąte lęborskie Wspólne Śpiewania Pieśni Patriotycznych z okazji Święta Niepodległości. Impreza jest jedną z nielicznych okazji do wspólnego przypomnienia sobie starych polskich piosenek i pieśni patriotycznych.

  – Zapraszamy szczególnie tego dnia do Kina „Fregata” całe rodziny – mówi Paweł Piwka, dyrektor LCK „Fregata”. Jak co roku liczymy na to, że lęborczanie będą chcieli wspólnie pośpiewać piękne polskie pieśni i utwory patriotyczne.

  Imprezie będzie towarzyszył kiermasz prac wykonanych przez podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy „Lwiątko”. Teksty pieśni zapewniają organizatorzy. Impreza odbędzie się w niedzielę 11 listopada 2018 roku w Sali Kinowej LCK „Fregata”. Początek o godzinie 14:00. Do wspólnego śpiewania akompaniować będzie Tadeusz Formela.

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑