Słuchaj Radia Kaszebe
  Żukòwò

  Opublikowano 3 stycznia, 2017 | przez Sylwia Bartosik

  Zapraszają na bieg „Policz się z Cukrzycą i Ucz się Pierwszej Pomocy”

  Już 115 osób wpisało się na listę startową żukowskiego biegu „Policz się z Cukrzycą i Ucz się Pierwszej Pomocy”. Odbędzie się on 15 stycznia ulicą Armii Krajowej w Żukowie w ramach 25 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  Biegacze zmierzą się z dystansami: dwóch i czterech kilometrów. Bieg ma charakter happeningu. Zwycięzcą jest każdy, kto dobiegnie do mety i w ten sposób wesprze ideę WOŚP. Dla trzech pierwszych osób w kategorii mężczyzn i kobiet są puchary, dla kilkudziesięciu także pamiątkowe koszulki. Celem akcji jest popularyzacja wiedzy na temat cukrzycy i propagowanie aktywnego stylu życia – oraz oczywiście zbiórka na 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  Tak jak poprzednio pieniądze będą zbierane na ratowanie życia i zdrowia dzieci oraz zapewnienie godnej opieki seniorom. Wpisowe na żukowski bieg „Policz się z cukrzycą” to 10 złotych. Limit uczestników został już w ponad połowie wyczerpany. Organizatorem jest Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie, ale zgłaszać się można poprzez stronę: elektronicznezapisy.pl. https://elektronicznezapisy.pl/event/1180.html.

  Klëka Radia Kaszëbë, 03.01.2017

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole  Back to Top ↑