Miss Ziemi Słupskiej i Lęborskiej 2019 w Lęborku | 12.05

Dziennikarz , 11 marca 2019

Już za dwa miesiące w Lęborku odbędzie się wielka gala regionalna Ogólnopolskiego konkursu piękności – Miss Ziemi Słupskiej i Lęborskiej 2019. Na scenie zaprezentują się dziewczyny nietuzinkowej urody. A wszystko za sprawą przyjazdu do naszego miasta dwunastu zjawiskowych dziewczyn z najdalszych stron województwa Pomorskiego. Dziewczęta zawalczą o miano tej najpiękniejszej. Cudowne kształty, śliczna twarz i wspaniała osobowość to tylko niektóre cechy, którymi musi charakteryzować się kandydatka biorąca udział w tym wielkim Festiwalu Kobiecej Urody i Wdzięku.

12 maja (niedziela)  br. o godzinie 17.00 w Hali Widowiskowej w Lęborku przy ulicy Piotra Skargi 52 odbędzie się wielkie widowisko artystyczne tj. wybory „Miss Ziemi Słupskiej i Lęborskiej 2019”. Castingi na podstawie, których wyłoniono „złotą dwunastkę” odbyły się na początku roku w czterech miejscowościach tj. Luzinie, Lęborku, Słupsku i Wejherowie. W czasie samej gali oprócz dziewczyn zobaczymy także bogaty program artystyczny w wykonaniu lokalnych grup tanecznych i wokalnych. Na scenie zobaczymy także utalentowaną tancerkę Natalię Kubicę a także zeszłoroczną finalistkę Miss Polski 2018 – Weronikę Bartkowską, która również zaprezentuje swój talent wokalny. Koronę swojej następczyni przekaże zeszłoroczna piękność wybrana w Lęborku – Aleksandra Paprzycka.
Lista kandydatek Miss Ziemi Słupskiej i Lęborskiej 2019
1. Klaudia Łukaszewicz – Słupsk


2. Aleksandra Melnyczek – Sopot


3. Paulina Chruścińska – Kwidzyn


4. Wanesa Rajch – Nowy Staw


5. Agnieszka Choszcz – Linia


6. Karolina Kapeluch – Bytów


7. Paula Wilkowska – Słupsk


8. Wanessa Siebert – Puck


9. Martyna Nowak – Wejherowo


10. Daria Pyżewska – Świecie


11. Julia Michałowska – Słupsk


12. Barbara Felczykowska – Świecie


Każda z dziewczyn oprócz niespotykanej urody posiada także wiele pasji, co czyni je z pewnością wyjątkowymi. Trudno stwierdzić jednoznacznie, która zostanie tą najpiękniejszą. Przed komisją jurorską zatem „twardy orzech do zgryzienia”. Kandydatki rozpoczną czterodniowe zgrupowanie pod Łebą w miejscowości Żarnowska.  Pod czujnym okiem Pani Małgorzaty Bieleckiej, absolwentki Szkoły Baletowej z Gdańska będą uczyły się 8 choreografii tanecznych. Zobaczymy je m.in. w strojach kąpielowych, sukniach ślubnych, strojach piłkarskich czy we własnych sukienkach wieczorowych. Z racji tego, że nasz portal objął patronat medialny nad galą dziewczyny w jednej z choreografii wystąpią w naszych koszulkach LEBORK24.INFO. Oprócz ciężkiej pracy i wielu godzin ćwiczeń w szpilkach na nasze finalistki czeka też wiele atrakcji. Będziemy mogli zobaczyć już je za miesiąc 6 kwietnia podczas sobotniego spaceru po Lęborku. Z pewnością pozwoli to dziewczynom poznać uroki naszego miasta a przy okazji „musnąć” troszkę historii. Nie zabraknie również spotkań z władzami miasta, powiatu czy choćby lokalnymi mediami oraz firmami. Czasu już coraz mniej a gala coraz bliżej. Z pewnością wiosna zapowiada się naprawdę bardzo gorąco w naszym regionie! Nie może Was tam zabraknąć ! Bilety już dostępne są na stronie internetowej „KupBilecik.pl” w cenie 22 zł. Będzie taż możliwość ich zakupienia w dniu gali na miejscu. Poniżej prezentujemy wizerunki finalistek konkurs „Miss Ziemi Słupskiej i Lęborskiej 2019”.


Oprac. organizatorzy
Foto: organizatorzy


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: