Sluchamy was z Uk z Peterborough,,przesylamy pelne so can pozdrowienia z Uk dla rodziny i przujaciol ,i dla waszej wiernej fanli Babci Gusi ,mozna zamowic puosenka dla babci Gusi cos z repertoire Andre ,bedzie szvzesliwa ,dziekuje xxxx
Ania
Najlepsze życzenia od dziewczyn z Energi z imprezki w Stężycy dla wszystkich sluchaczy
George
Jak byłem młodziutki około 7 lat i wracałem z podwórka w słoneczni letni dzień to mama słuchała piosenki C.C. Catch- House of Mystic Lights. Teraz bardzo lubię ten utwór piękne wspomnienia
titre=Michal Szczygiel - Ale ja&vote=up&cover=https://cover.radioking.io/33b52970-e84c-11f0-88fd-538ce45d1756.jpg&url_achat=https://music.apple.com/us/album/ale-ja/1753277674?i=1753277682&extrait=
titre=ConKi - Love Me Now&vote=up&cover=https://cover.radioking.io/aaa38970-3d51-11f1-a779-6f62171e940f.jpg&url_achat=https://music.apple.com/us/album/love-me-now/1888213283?i=1888213288&extrait=
titre=Eminem - The Real Slim Shady&vote=up&cover=https://cover.radioking.io/cac56370-d453-11e7-82ea-65ab810bd935.jpg&url_achat=https://itunes.apple.com/us/album/the-real-slim-shady/362114?i=362088&extrait=