Sluchamy was z Uk z Peterborough,,przesylamy pelne so can pozdrowienia z Uk dla rodziny i przujaciol ,i dla waszej wiernej fanli Babci Gusi ,mozna zamowic puosenka dla babci Gusi cos z repertoire Andre ,bedzie szvzesliwa ,dziekuje xxxx
Ania
Najlepsze życzenia od dziewczyn z Energi z imprezki w Stężycy dla wszystkich sluchaczy
George
Jak byłem młodziutki około 7 lat i wracałem z podwórka w słoneczni letni dzień to mama słuchała piosenki C.C. Catch- House of Mystic Lights. Teraz bardzo lubię ten utwór piękne wspomnienia
titre=Sharam - Party All The Time&vote=up&cover=https://cover.radioking.io/55c8b510-d6e1-11e7-89d2-ed415ff3b665.jpg&url_achat=https://itunes.apple.com/us/album/p-a-t-t-party-all-the-time-radio/209997166?i=209997794&extrait=