Najlepsze życzenia od dziewczyn z Energi z imprezki w Stężycy dla wszystkich sluchaczy
George
Jak byłem młodziutki około 7 lat i wracałem z podwórka w słoneczni letni dzień to mama słuchała piosenki C.C. Catch- House of Mystic Lights. Teraz bardzo lubię ten utwór piękne wspomnienia
Kamil- Toruń
Pozdrawiam z całego serca mojego przyjaciela Franciszka w drodze do Gdańska!! Super radio :)
titre=Fancy - Flames of Love 98&vote=up&cover=https://cover.radioking.io/fda3d540-2ce5-11ea-a3cc-71d11a650907.jpg&url_achat=https://music.apple.com/us/album/flames-of-love-98-mcs-radio-mix/1357129428?i=1357131979&extrait=