Najlepsze życzenia od dziewczyn z Energi z imprezki w Stężycy dla wszystkich sluchaczy
George
Jak byłem młodziutki około 7 lat i wracałem z podwórka w słoneczni letni dzień to mama słuchała piosenki C.C. Catch- House of Mystic Lights. Teraz bardzo lubię ten utwór piękne wspomnienia
Kamil- Toruń
Pozdrawiam z całego serca mojego przyjaciela Franciszka w drodze do Gdańska!! Super radio :)
titre=After Party - Ile razy mozna kochac&vote=up&cover=https://cover.radioking.io/175780e0-7793-11ef-9bff-b109d9daacc7.jpg&url_achat=https://music.apple.com/us/album/ile-razy-mo%C5%BCna-kocha%C4%87-radio-edit/825582624?i=825582627&extrait=
titre=Dario G - Sunchyme&vote=up&cover=https://cover.radioking.io/e656e540-d4ba-11e7-a818-af9f32c306ae.jpg&url_achat=https://itunes.apple.com/us/album/sunchyme/300991371?i=300991384&extrait=
titre=Daria NEGRA - CZY ZATANCZYSZ&vote=up&cover=https://cover.radioking.io/93d14060-1660-11f1-b7f6-7528062c4e17.jpg&url_achat=https://music.apple.com/us/album/czy-zata%C5%84czysz/1879585059?i=1879585060&extrait=