Najlepsze życzenia od dziewczyn z Energi z imprezki w Stężycy dla wszystkich sluchaczy
George
Jak byłem młodziutki około 7 lat i wracałem z podwórka w słoneczni letni dzień to mama słuchała piosenki C.C. Catch- House of Mystic Lights. Teraz bardzo lubię ten utwór piękne wspomnienia
Kamil- Toruń
Pozdrawiam z całego serca mojego przyjaciela Franciszka w drodze do Gdańska!! Super radio :)
titre=Classic - Powiedz mi tak&vote=up&cover=https://cover.radioking.io/a5335a00-fe03-11f0-9a24-cb54710f324c.jpg&url_achat=https://music.apple.com/us/album/powiedz-mi-tak/1869661148?i=1869661149&extrait=