W Luzinie sportowcy trzymają formę i przygotowują się do zniesienia ograniczeń

Dziennikarz , 21 kwietnia 2020

foto: gosrit.luzino.pl

Klëka Radia Kaszëbë 21.04.2020 10:55

Mimo pandemii dalej zachęcają młodych ludzi do aktywności fizycznej. W Luzinie Gminny Ośrodek Sportu Rekreacji i Turystyki prowadzi treningi przez internet i przygotowuje się do zniesienia ograniczeń.

Jak mówił na naszej antenie dyrektor placówki Piotr Klecha – udostępniane na stronie i facebooku plany treningowe cieszą się duża popularnością wśród LZSów w całej Polsce. Powstały w oparciu o fundamenty, które kształtują proces szkoleniowy w klubie. Trenerzy dalej też ćwiczą ze swoimi podopiecznymi.

Zajęcia prowadzone są cykliczne, dzieci są zachęcane do ćwiczeń ze swoimi rodzicami. GOSRiT Luzino przygotowuje się także na zniesienie ograniczeń.

Oprócz zachęcania do ćwiczeń w Luzinie organizują również charytatywne akcje jak: zbiórka na wejherowski szpital czy wsparcie dla lokalnych przedsiębiorców. Rozmowy z dyrektorem Gminnego Ośrodka Sportu Rekreacji i Turystyki posłuchacie na radiokaszebe.pl.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: