Bezpłatne rejsy podczas gdyńskiego Święta Morza

Dziennikarz , 14 czerwca 2019

Bezpłatne rejsy po Zatoce Gdańskiej będą, ale tym razem zapisy będą prowadzone na miejscu – ogłosił Pomorski Związek Żeglarski. Mowa o tradycyjnych wycieczkach na jachcie podczas gdyńskiego Święta Morza.

Czerwcowa odsłona akcji „Pomorze na Morze” jest jego stałym elementem. Tym razem pasażerów na pokład będzie zabierał żaglowiec „Baltic Star”. Bezpłatne rejsy zaplanowano w dniach 21 – 23 czerwca. Rozpoczynać się będą: o 10:00 – z wyjątkiem piątku – oraz o 12:00, 14:00 i 16:00. Inaczej niż latach ubiegłych, żaglowiec będzie czekał na spragnionych morskiej przygody w nowym żeglarskim zakątku Gdyni – Marina Yacht Park w bezpośrednim sąsiedztwie wieżowca Sea Towers. Inny jest też sposób zapisywania się na rejs. Zamiast wcześniejszych zapisów telefonicznych chętni będą się zgłaszali na miejscu, kilkanaście minut przed rejsem, u przedstawiciela Pomorskiego Związku Żeglarskiego.

Warto przyjść chwilę wcześniej, bo na pokład mogą wejść tylko 22 osoby spoza stałej załogi statku.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: