11 edycja Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej ODWAŻNI WYGRYWAJĄ

Dziennikarz , 30 października 2020

Listopad to Międzynarodowy Miesiąc Walki z Męskim Rakiem i właśnie w tym miesiącu, dzięki inicjatywie Fundacji 'Gdyński Most Nadziei”, mieszkańcy Trójmiasta, ale i całej Polski, będą mogli skorzystać z różnorodnych aktywności oraz działań edukujących, promujących profilaktykę nowotworową oraz zachowania prozdrowotne.

Dzięki regularnemu samobadaniu, możliwe jest wczesne wykrycie raka jądra, który we wczesnym stadium, jest wyleczalny niemal w 100 %. Dlatego to właśnie profilaktyka w chorobach nowotworowych jest kluczowa.

Co roku, w wydarzeniach organizowanych w ramach listopadowej Kampanii, brało udział setki mieszkańców Trójmiasta, dołączały się również inne ośrodki w Polsce. Również w tym roku odbędzie się szereg wydarzeń, choć w innej formule. W tegorocznej edycji, z oczywistych względów, większość działań zrealizujemy do on-line. Niezmiennie Kampanię wspierają: Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek, Rugbyści Arka Gdynia, Stowarzyszenie KRS Formoza oraz odważne trójmiejskie restauracje, firmy oraz instytucje.

Listopadowa Kampania jest zwieńczeniem całorocznych, długofalowych działań Fundacji, m.in. prelekcji w szkołach, spotkań w firmach, przedsiębiorstwach, akcji informacyjnych w różnorodnych grupach środowiskowych, a także prowadzenia platformy www.odwazni.com
(zawierającej np. bazę lekarzy specjalistów, fachową wiedzę medyczną i wskazówki dotyczące samobadania).
Przebieg Kampanii i kolejne niespodzianki na bieżąco publikowane są na stronie www.odwazni.com
oraz profilu https://www.facebook.com/OdwazniWygrywaja/ .


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: