„Wiatr w żagle” nabiorą w niedzielę na finale WOŚP

Dziennikarz , 10 stycznia 2020

Klëka Radia Kaszëbë 10.01.2020 07:55

Na finale WOŚP w Rumi będzie można wylicytować piłkę podpisaną przez Marcina Gortata, a w Bolszewie udział w akcji gaśniczej. To w tę niedzielę. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra na całym świecie po raz 28.

Tym razem na zakup urządzeń służących ratowaniu życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. W Rumi sztab ulokuje się w hali MOSiR. Kwestowanie zacznie się tam o 13:00:

W Rumi finał WOŚP potrwa od 13:00 do 20:00. Tradycyjnie już będzie mu towarzyszyć zbiórka krwi – też w niedzielę, tyle że od 09:00 do 14:00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących. Z większym niż zwykle rozmachem Orkiestra zagra w gminie Wejherowo.

– Przenosimy się z biblioteki do hali w Bolszewie – mówi dyrektor Biblioteki i Centrum Kultury Natasza Sobczak.

W Gdyni finał WOŚP organizują trzy sztaby, a kwestowanie potrwa trzy dni. Po raz pierwszy samodzielnie zagra gmina Kosakowo ze sztabem w Suchym Dworze. To tylko przykłady. Chcący wspomóc akcję z pewnością znajdą w niedzielę okazję w swojej okolicy.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: