9 września: w czwartek będzie słonecznie, gorąco oraz niemal bezwietrznie

Dziennikarz , 8 września 2021

Prognoza dla surferów: 9 września 2021

Dziewiąty dzień dziewiątego miesiąca nie wprowadza w pogodzie prawie żadnych zmian – było , jest i nadal będzie słonecznie i gorąco, a nawet bardziej gorąco oraz niemal bezwietrznie. Wrześniowe lato w pełni, surferzy mają wolne, więc dla ochłody raz jeszcze wracamy na półwyspową Syberię, tym razem po najprawdziwszy cud.

Otóż tam w dniu 29 października 1999 z powodu awarii katapultował się pilot wojskowego myśliwca, a sam samolot spadł na nieczynny już wtedy sezonowy sklep spożywczy, który uległ całkowitemu zniszczeniu. I tu właśnie zaczynają się cuda. Oprócz pustego sklepu nic nie zostało zniszczone, nikt nie został nawet ranny, co jest naprawdę zdumiewające, bo ten 9 tonowy samolot bez pilota z prędkością kilkuset km/h i do tego pełen łatwopalnego paliwa oraz amunicji przeleciał nad najbliższym domem tak nisko, że zerwał antenę telewizyjną, ale nawet nie dotknął dachu.

www.pogodna.augustyna.pl


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist