Alvaro Soler – Te Imaginaba

Dziennikarz , 9 lipca 2024


Najnowszy singiel „Te Imaginaba” („Wyobraziłem sobie ciebie”) już jest! Piosenka jest refleksją o wspólnej podróży z ukochaną osobą lub w jej kierunku. To pełna nadziei i euforii ilustracja tego, jak to jest znaleźć tę jedyną, pisaną nam osobę.

Zdaje się, że można postrzegać ją jako autobiograficzną – w marcu ubiegłego roku urodzony w Barcelonie piosenkarz i jego żona ogłosili, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Artysta zapewnia jednak, że „Te Imaginaba” to coś więcej niż autobiograficzne wyznanie miłości. To pełen nadziei hymn dla każdego, kto poszukuje swojej drugiej połówki. Sam temat tej podróży jest kluczowym konceptem w nadchodzących wydawnictwach artysty. „Te Imaginaba” to dopiero początek serii piosenek, które Álvaro napisał w ciągu ostatnich trzech lat. Całkiem możliwe, że w przyszłym roku usłyszymy też jego nowy album studyjny.

Jeśli chcesz, by Alvaro Soler – Te Imaginaba pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 07/24 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: