Arka Gdynia rozbiła Odrę Opole strzelając 6 goli

Dziennikarz , 7 października 2024

Klëka Radia Kaszëbë 07.10.2024, 06:55

Arka Gdynia zdemolowała Odrę Opole. Wygrałą z nią 6:0 w meczu 12. kolejki Betclic I ligi

Tylko w pierwszej połowie trzykrotnie na listę strzelców wpisał się Karol Czubak. W drugiej jego koledzy dołożyli jeszcze trzy trafienia. To piąta ligowa wygrana z rzędu i czwarta bez straty gola. – To napawa optymizmem – podsumował trener gdynian Tomasz Grzegorczyk. Arka z dorobkiem 24 punktów jest obecnie na trzecim miejscu w tabeli. Mniej szczęścia w Ekstraklasie mieli gdańszczanie. Lechia przegrała ze Stalą Mielec 2:1. Drugi gol dla Mielczan padł w 90 minucie gry. Biało-zieloni są obecnie na 16 miejscu, czyli w strefie spadkowej.

Na sportowe podsumowanie weekendu zapraszam jeszcze o 15:30 w imieniu Pawła Ryty z serwisu Fala24 Sport.