BARANOVSKI – Joker

Dziennikarz , 3 października 2022

Piosenka Dnia w Radiu Kaszëbë

Wkrótce minie rok od premiery drugiego albumu BARANOVSKIEGO zatytułowanego „BARANOVSKI 2“. To na tej płycie znalazły się przebojowe single „Nie mamy nic“, „Momenty“,„Wolność“  oraz przede wszystkim „Lubię być z nią“. Klipy do tego ostatniego w wersjach studyjnej i akustycznej przekroczyły już 55 milionów wyświetleń na YT, sam singiel stał się Diamentowym.
Album „BARANOVSKI 2“ nagrodzony został Złotą Płytą, podobnie jak wydany w 2019 rok płytowy debiut BARANOVSKIEGO pt. „Zbiór“. Ostatni rok to dla BARANOVSKIEGO przede wszystkim intensywna trasa koncertowa. W samym tylko letnim sezonie artysta wraz ze swoim zespołem zagrał ponad 50 koncertów. Obecnie BARANOVSKI pracuje nad swoim trzecim albumem, który ukaże się w pierwszej połowie 2023 roku. Jego pierwszym zwiastunem jest właśnie singiel „Joker“. Tak jak w przypadku poprzednich nagrań, BARANOVSKI pozostaje samodzielnym twórcą, który sam komponuje swoje piosenki, pisze teksty, gra na wszystkich instrumentach oraz zajmuje się produkcją muzyczną.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: