Benjamin Ingrosso – Look Who’s Laughing Now

Dziennikarz , 17 czerwca 2024


Niesiony sukcesami ostatnich singli „Kite” i „Honey Boy”, a także znakomicie przyjętą europejską trasą „Better Days”, Benjamin Ingrosso prezentuje nowy singiel „Look Who’s Laughing Now”. 

Fani usłyszeli „Look Who’s Laughing Now” po raz pierwszy w trakcie tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji. Benjamin wystąpił na scenie gościnnie, prezentując medley, na który złożyły się także „Kite” i będący owocem współpracy z Purple Disco Machine „Honey Boy”. Mający na koncie ponad miliard streamów, imponującą kolekcję złotych i platynowych singli, a także trzy albumy, które trafiły na szczyt listy bestsellerów, Benjamin Ingrosso jest jedną z największych muzycznych gwiazd w Szwecji. Jego ekspresja i wszechstronność sprawiają, że artysta bywa porównywany do Bruno Marsa i George’a Michaela.

Jeśli chcesz, by Benjamin Ingrosso – Look Who’s Laughing Now pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 06/24 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: