Bytów. Punkty nieodpłatnej pomocy prawnej otwarte

Dziennikarz , 3 czerwca 2020

Samorząd powiatu bytowskiego poinformował o ponownym otwarciu punktów nieodpłatnej pomocy prawnej. Z porad adwokata, radcy prawnego czy doradcy obywatelskiego można skorzystać w siedzibie Starostwa Powiatowego w Bytowie oraz Miastku.

Z bezpłatnej pomocy prawnej czy poradnictwa obywatelskiego mogą korzystać osoby, które nie są w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej. Wystarczy potwierdzić ten stan rzeczy w oświadczeniu. Od 16 maja tego roku nieodpłatna pomoc prawna obejmuje także sprawy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej przez osoby fizyczne prowadzące działalność jednoosobową i niezatrudniające innych osób w ciągu ostatniego roku.

By skorzystać z porady należy zarejestrować wizytę – poprzez aplikację dostępną na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości, mailowo, telefonicznie bądź osobiście. Po szczegóły odsyłam do strony internetowej samorządu powiatu bytowskiego. 

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: