Calvin Harris x RagnBone Man – Lovers In A Past Life

Dziennikarz , 26 lutego 2024

„Lovers In A Past Life” to druga współpraca Calvina i Rag’n’Bone Mana – w 2019 roku artyści zaprezentowali multiplatynowy singiel „Giant”. Utwór zdobył nagrodę Ivor Novello i był nominowany do nagrody BRIT Awards 2020 w kategorii Best Single.

Najnowszy utwór jest następstwem przebojowego singla Calvina „Desire” z Samem Smithem i platynowego „Miracle” z Ellie Goulding. „Miracle” spędził aż 8 tygodni na 1. miejscu oraz 16 tygodni w pierwszej trójce. Singiel sprzedał się w ponad 4,6 mln egzemplarzy i zgromadził 850 mln streamów na całym świecie. Calvin Harris zgarnął niedawno nominację do Grammy w kategorii Best Pop Dance Recording za utwór „Miracle”, a także trzy nominacje do BRIT Awards w kategoriach Pop Act, Dance Act oraz Song Of the Year. Rag’n’Bone Man dał się poznać światu wydając 4-krotnie platynowy album „Human” (2017). W 2021 roku artysta zaprezentował swój drugi album #1, „Life by Misadventure”.

Jeśli chcesz, by Calvin Harris x RagnBone Man – Lovers In A Past Life pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 02/24 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: