Claude – Parler Francais

Dziennikarz , 28 maja 2024


Claude zadebiutował na arenie międzynarodowej zaraźliwym angielsko-francuskim kawałkiem „Ladada (Mes Dernier Mots)”.

Teraz autor hitu prezentuje singiel „Parler Français”, który jest zapowiedzią jego debiutanckiego albumu Holendersko-francuska wersja piosenki „Ladada (Mes Dernier Mots)” nie tylko pokryła się platyną dzięki 51 milionom odtworzeń, ale i zdominowała listy przebojów, zajmując 1. miejsce na holenderskiej liście Top 40 i Top 50 Spotify. Piosenka zdobyła uznanie w ponad 15 krajach i była ochoczo grana w radiu na całym świecie. Utwór znalazł się w pierwszej piątce największych holenderskich hitów, jakie kiedykolwiek wydano. Odkąd zadebiutował, Claude odwiedził już Niemcy, Belgię, Francję, Grecję, Monako i Włochy, gdzie promował piosenkę. We Włoszech „Ladada (Mes Dernier Mots)” osiągnęła 1. miejsce na liście 200 najlepszych przebojów Shazam i była jedną z najczęściej granych piosenek w radiu. Utwór znalazł się także w Top 10 przebojów Airplay w Grecji i na Białorusi oraz zapewnił sobie miejsce na liście Top 100 Airplay w wielu innych krajach.

Jeśli chcesz, by Claude – Parler Francais pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 05/24 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: