Czytelniczy rozkład jazdy proponuje Stacja Kultura w Rumi.

Dziennikarz , 27 marca 2020

Klëka Radia Kaszëbë 27.03.2020 12:55

W czasie epidemii działamy zdalnie – przypomina Stacja Kultura w Rumi. Tak jak wiele instytucji wykorzystuje w tym celu internet.

„Pozostajemy w kontakcie z naszymi czytelnikami poprzez media społecznościowe, organizujemy internetowe zabawy, wyzwania i quizy” – czytamy w komunikacie przesłanym przez bibliotekę. Każdego dnia na stronie facebookowej rumskiej Stacji Kultura proponowany jest czytelniczy rozkład jazdy oraz linki z dostępami do bezpłatnych audiobooków i ebooków. Są tam też zamieszczane inspiracje do zabaw z dziećmi, podpowiedzi dla uczniów gdzie znaleźć lektury potrzebne do szkoły i zaproszenia do udziału w spotkaniach autorskich czy przedstawieniach teatralnych bez wychodzenia z domu.

Termin zwrotu wypożyczonych książek został automatycznie przedłużony o miesiąc – od 09 marca. Jeśli zajdzie taka potrzeba przedłużymy go ponownie – zapewnia Stacja Kultura w Rumi.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: