DLA RYBAKÓW | 7.08

Dziennikarz , 7 sierpnia 2019

MORSKA PROGNOZA POGODY NA BAŁTYK POŁUDNIOWY I POŁUDNIOWO-WSCHODNI
Ważna od godz. 07:00 dnia 07.08.2019 do godz. 19:00 dnia 07.08.2019 

SYTUACJA BARYCZNA Z GODZINY 03:00 UTC:
Rozległy niż z ośrodkiem 997 hPa nad Morzem Północnym przemieszcza się na wschód. 

OSTRZEŻEŃ O WIETRZE NIE MA

BAŁTYK POŁUDNIOWY:
Wiatr z kierunków południowych 2 do 4, w części południowej okresami zmienny 1 do 3 w skali B, w czasie burz porywisty. Stan morza 2 do 3. Temperatura powietrza około 20°C. Widzialność dobra, w opadach umiarkowana do słabej. Okresami przelotny deszcz i burze. 

BAŁTYK POŁUDNIOWO-WSCHODNI:
Wiatr z kierunków zachodnich skręcający na południowy do południowo-wschodniego 2 do 4 w skali B, w czasie burz porywisty. Stan morza 2 do 3. Temperatura powietrza około 19°C. Widzialność dobra, w opadach umiarkowana do słabej. Okresami przelotny deszcz, początkowo w części zachodniej burze. 

POLSKA STREFA BRZEGOWA

Zatoka Pomorska:

Wiatr południowo-zachodni do południowego skręcający na kierunki wschodnie, przejściowo zmienny 1 do 3 w skali B. Stan morza 1 do 2. Widzialność dobra, w opadach umiarkowana do słabej. Okresami przelotny deszcz. 

Wybrzeże środkowe:

Wiatr południowo-zachodni do południowego skręcający na kierunki wschodnie, przejściowo zmienny 1 do 3 w skali B, w czasie burz porywisty. Stan morza 1 do 2. Widzialność dobra, w opadach umiarkowana do słabej. Okresami przelotny deszcz, początkowo burze. 

Zatoka Gdańska:

Wiatr z kierunków zachodnich skręcający na południowo-wschodni do wschodniego 2 do 4 w skali B. Stan morza 2. Widzialność przeważnie dobra. Okresami przelotny deszcz. 

PROGNOZA ORIENTACYJNA NA NASTĘPNE 12 GODZIN:
BAŁTYK POŁUDNIOWY: Wiatr południowo-zachodni do zachodniego 2 do 4 wzrastający na 4 do 5 w porywach 6 w skali B. 
BAŁTYK POŁUDNIOWO-WSCHODNI: Wiatr południowo-wschodni do południowego skręcający na zachodni do północno-zachodniego 2 do 4 wzrastający na 3 do 5 w porywach 6 w skali B. 

Opracował dyżurny synoptyk: Krzysztof Woźniak 
Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni 
godz. 03:42 UTC dnia 07.08.2019


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: