Drenchill, Perfect Pitch, Rocco – Join Me (In Death)

Dziennikarz , 27 lutego 2024

DJ i producent Drenchill, mający na koncie sporo sukcesów duet Perfect Pitch oraz weteran elektronicznej muzyki Rocco łączą siły w tanecznej wersji „Join Me”.

Wydaną pierwotnie przez grupę HIM w 1998 r. piosenkę wzbogacono o świeże bity, zachowując jednocześnie oryginalne piękno hitu z czołowych miejsc list przebojów. W centrum produkcji znalazły się oryginalna klawiszowa melodia oraz atmosferyczny, zacinający się kobiecy wokal.

Na dotychczasowy dorobek Drenchilla, najczęściej słuchanego obecnie na całym świecie na Spotify artysty z Portugalii, znajduje się obecnie ponad 230 mln streamów, a także szereg złotych i platynowych wyróżnień. Jego singiel „Starlight” spotkał się ze znakomitym odbiorem w Polsce, docierając niedługo po premierze na szczyt zestawienia Airplay. Odnoszący spore sukcesy duet Perfect Pitch tworzą Timo Erlenbruch i Stefan Richly. Artyści mają koncie wiele uhonorowanych złotymi i platynowymi płytami produkcji, choćby „Freed From Desire”, „Never Never” i „Starlight” Drenchilla. Ich wcześniejsze kooperacje z Portugalczykiem i Rocco wygenerowały miliony streamów i udowodniły, że Perfect Pitch dostarczają taneczne utwory na najwyższym poziomie. Sven Gruhnwald, znany bardziej jako Rocco, ma na koncie ponad 500 produkcji i remiksów, w tym choćby święcące triumfy na listach przebojów „Everybody”, „Drop the Bass” czy „Generation of Love”. Na początku XXI w. artysta często gościł na ekranach telewizorów, występując m.in. w „Top Of The Pops” czy „VIVA Club Rotation”. Artysta zarządza jedną z najlepszych tanecznych wytwórni w niemieckim obszarze językowym – You Love Dance / Planet Punk Music.

Jeśli chcesz, by Drenchill, Perfect Pitch, Rocco – Join Me (In Death) pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 02/24 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: