Duże zainteresowanie treningami na miejskich obiektach w Rumi

Dziennikarz , 5 maja 2020

Klëka Radia Kaszëbë 05.05.2020 08:55

Wystarczył jeden dzień, by zapełnić grafik na cały tydzień. Tak duże zainteresowanie korzystaniem z boisk i bieżni jest w Rumi.

Obiekty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji otwarto zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów w drugim etapie znoszenia obostrzeń. Korzystać można z boisk, stadionów i orlików, ale przy zachowaniu zasad higieny adekwatnym do stanu zagrożenia epidemicznego. W jednym obiekcie może znajdować się maksymalnie 6 osób, a przed wejściem jest pomiar temperatury ciała. Konieczne jest zachowanie dystansu, a twarz można odsłonić dopiero przy rozpoczęciu treningu.

– Mimo restrykcji chętnych do uprawiania sportu nie brakuje – informuje Jolanta Król dyrektor rumskiego MOSIR. Zgłosiły się głównie kluby sportowe, ale też indywidualnie mieszkańcy Rumi:

Z boisk w Rumi można korzystać tylko za wcześniejszą rezerwacją. Można jej dokonać w recepcji MOSIR-u lub kontaktując się telefonicznie.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: