Tragiczny weekend na pomorskich drogach

Dziennikarz , 17 lipca 2023

fot. KP PSP w Człuchowie
Klëka Radia Kaszëbë, 17.07.2023, 06:55

Tragiczny weekend na pomorskich drogach. W wypadkach śmierć poniosły dwie osoby: 20-latka w ciąży oraz 10-letni chłopiec.

Kobieta zginęła w sobotę, po tym jak w miejscowości Nowiec w powiecie sztumskim osobowy volkswagen uderzył w drzewo. Podróżowały nim dwie osoby. Pasażerka pojazdu, która była w ciąży, zmarła w trakcie transportu śmigłowcem do szpitala. Do uderzenia samochodu w drzewo i dachowania doszło też w powiecie kartuskim. –  Tragedia wydarzyła się w niedzielny poranek w Brodnicy Górnej – informuje rzecznik prasowa kartuskiej policji, Aldona Domaszk.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło natomiast wczoraj po południu na drodze krajowej w Brzeziu w gminie Rzeczenica. Jak poinformowała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Człuchowie, zderzyły się tam 3 samochody, którymi podróżowało w sumie 9 osób. Osiem z nich zostało zabranych do szpitala.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: