Dyżury specjalistów od unijnych dofinansowań

Dziennikarz , 5 lutego 2020

Jutro w Konarzynach i Przechlewie, a w przyszłym tygodniu w Nowej Karczmie dyżurować będą specjaliści od unijnych dofinansowań.

Mobilne dyżury organizuje tam Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Chojnicach. Konsultacje są bezpłatne i dotyczą możliwości otrzymania wsparcia i zasad realizacji projektów. Chodzi m.in. o dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz kursy, szkolenia i staże dla osób poniżej 30. roku życia. Omówić można także preferencyjne pożyczki i poręczenia dla przedsiębiorców, dofinansowanie innowacyjnych przedsięwzięć czy unijne wsparcie na termomodernizację budynków wielorodzinnych.

Specjaliści do spraw Funduszy Europejskich będą dyżurować jutro w Urzędzie Gminy Konarzyny w godzinach 09:00 – 11:30. Zaś od 12:00 do 14:30 będą czekać w Urzędzie Gminy Przechlewo. Dyżur w Nowej Karczmie zaplanowano na 13 lutego od 12:00 w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: