ORLEN Lang Team Race – kolarskie ściganie dla każdego w Bytowie

[Bytów]

Zaplanuj wydarzenie
Data: 20 września 2020
Godzina: 11:00
Adres: Bytów
Program

W niedzielę 20 września w centrum uwagi miłośników kolarstwa będzie Bytów. To tu odbędzie się kolejna edycja ORLEN Lang Team Race, czyli szosowym wyścigu dla amatorów.

ORLEN Lang Team Race w Bytowie zostanie rozegrany zostanie rozegrany na dwóch dystansach – MINI o długości 27 km i MAXI – 93 km.

Numery startowe można odbierać już w sobotę od 17 do 19 w biurze przy ulicy Mickiewicza 13. Biuro będzie działało także w niedzielę od 8 do 10.30. Także o 10.20 rozpocznie się ustawianie zawodników w sektorach. O 11 wystartują uczestnicy dystansu MINI, a pół godziny później MAXI.

Wyścig odbędzie się z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa wynikających z obostrzeń związanych z pandemią. Uczestnicy będą zobowiązani do noszenia maseczek oraz zachowania dystansu podczas zgłoszeń w biurze zawodów, podczas dojścia na miejsce startu i we wszystkich obszarach wyznaczonych przez organizatora. Kolarze powinni unikać bezpośrednich kontaktów przy powitaniu i podziękowaniu za wspólny wyścig, a po zakończeniu jazdy będą zobowiązani do bezzwłocznego opuszczenia strefy mety.

Zapisy na: www.langteam.com.pl

Current track

Title

Artist